wtorek, 10 kwietnia 2012

Kolejna porcja zmian

Zauważyliście zapewne zmianę układu strony startowej i może też pojawienie się nowego filtra akcji. Napiszę  wkrótce szerzej na jego temat i powiązanej z nim metody Grahama.

Zmiany (jeszcze nie koniec) wynikają z Waszych sugestii (za które dziękuję) oraz tego, że teraz w sumie dostępne są już trzy filtry akcji i strona startowa powinna bardziej ułatwiać poruszanie się po serwisie. Chcę też zapowiedzieć iż konsekwencją przyjętego podejścia (dodania nowych filtrów i uruchomienia blogu) będzie przeredagowanie sekcji "O stronie". Jej część dotycząca kryteriów "Enterprising Investor" zostanie przeniesiona do nowego wpisu na blogu (będzie to zatem przynajmniej w części treść poprzednio już przeze mnie opublikowana), który jest dobrym miejscem na wymianę komentarzy, do czego zachęcam.

Waszych sugestii i pomysłów zebrało się już trochę. Choć nie mogę obiecać że je zrealizuję, to jednak mam nadzieję że widać iż biorę je pod uwagę przy rozwijaniu serwisu.


1 komentarz:

 1. Witaj,

  Fajnie, że stronka się rozwija.

  Polecam każdemu dwa artykuły parkietu, już nie najnowsze ale interesujące.

  http://www.parkiet.com/artykul/979873.html?p=1

  http://www.parkiet.com/artykul/982293.html (patrz załącznik)

  Artykuł pokazuje wzrost zysków i dodatnie zyski za 3 lata, nie 5. Może na naszej małej giełdzie to dobry pomysł. Jak sądzicie?

  A.

  OdpowiedzUsuń